İşyeri Sigortası

is_yeri_01

isyeri-sigortasi

İşyeri sigortası: hırsızlık, deprem, yangın, fırtına, infilak, araç çarpması, cam kırılması, enkaz kaldırma ve kira kaybı gibi olası yaşanabilecek bu gibi durumlar işyerlerinde maddi anlamda büyük yükümlülüklerin gelmesine neden oluyor. İşyerinin güvence altına alınması için işverenlerin ilk yapması gereken temel hususlardan birisi de İşyeri Sigortası olacaktır. Üstelik sigortayı paket halinde de temin edebilmeniz mümkün olacaktır. İşyerleri tam olarak güvenli alanlar olmadığından dolayı her an her saniye ciddi tehlikelerin gün yüzüne çıkması da kaçınılmaz oluyor. Tehlikelerin açığa çıkması hem mal kayıplarının yaşanmasına sebebiyet verirken hem de işçi sağlığının da risk altına taşınmasına neden olacaktır. Bakıldığında artık işyerinde ki huzurlu ve güvenli bir ortamın sağlanması adına sigorta hizmetlerinden gönül rahatlığı ile yararlanmanız da fayda olacaktır. Size sunulan ek teminatlardan istediğinizi tercih ederek iş yaşamınızı da yeniden güvence altına almaya başlayabilirsiniz. Otomatik talimatlara ilave olarak artık vatandaşlarımız ek teminatlardan da yararlanabilecektir. İşyeri ortamı için sunulacak olan sigorta kapsamında sizlere en ekonomik çözümler sunulmaya da devam ediliyor.

İşyeri Sigortası İle Neler Yapılıyor?

İsteyen herkes işyeri sigortasını kapsamlı bir şekilde yapabilecektir. Tabi ki sigorta teminatları şirketten şirkete farklılık gösterdiği durumlar olabilir. Çalıştığınız yerin güvence altına alınmasını sağlayan işyeri sigortası ile iş hayatınızı yaşanabilecek tehlikelerden de uzak tutarsınız. Yangından, depreme, dış darbelere ve sel baskınına kadar aklınıza gelen ya da gelmeyen her ne tehlike varsa işyerinizin korunmasını, böyle bir durumla karşılaşmış olsanız bile karşılaşacağınız maddi zararlardan da kurtulmanıza en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Özellikle işletmeler de en sık karşılaşılan temel sorunlardan birisi de hırsızlık vakalarıdır. Hırsızlık tehlikesi ile karşı karşıya kalmamanız adına sizlerde mutlaka sigorta hizmetlerinden bir an önce yararlanmaya başlamalısınız.

Bu konuda alacağınız üst düzey kalitede ki hizmetlerle birlikte şirketinizi yeniden güvence altına almak ve çalışanlarınızı da tehlikeye sürüklememek mümkün olacaktır. Bunun için sizlerde çalışanların güvenliği açısından sigorta şirketimizden destek alabilir ve sigorta teminatlarınızın bir an önce gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir sorunla da karşı karşıya kalmamış olacaksınız.

 • Yangın, yıldırım, infilak
 • Sel su baskını
 • Fırtına
 • Yer kayması
 • Duman
 • Kara-hava taşıtları çarpması
 • Cam kırılması
 • Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör
 • Yangın mali sorumluluk
 • Kira kaybı
 • Alternatif işyeri masrafları
 • İş durması
 • Enkaz kaldırma

Teminatlarına ek olarak:

İşyeri sigortası Hırsızlık, taşınan para, emniyeti suistimal, İşveren mali sorumluluk, ferdi kaza, 3. şahıs mali sorumluluk, fiziki zararlar, bina hırsızlık, raf ve vitrin devrilmesi, alçıpan tavan çökmesi, taşıt çarpması klozu, yangın söndürme masrafları, zararın önlenmesi için yapılan masraflar, hasar sonrası altyapı temizliği tamiri masrafları, izolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, elektrik hasarları, içe çökme, arızi inşaat işleri, eksik sigorta, geçici adres nakli, hukuksal koruma teminatlarına sahip olabilirsiniz.


hizli_iletisim

İletişim

Numaranızı, lütfen başında 0 (sıfır) olmadan giriniz.

Sending