26 Nisan 2016

Yorumlar

Off
 Nisan 26, 2016
 Off
Kategori Genel

En uygun kasko hesaplama yöntemi internetten güvenilir acenta ile çalışmaktır. Bu nokta’da dost sigortanın profesyonel teklif sisteminden yaralanabilirsiniz ve kendinize en uygun kasko fiyatını çıkarabilirsiniz.

KASKO SİGORTASI

Otomobil sigortalarından bir tanesi olan kaskonun amacı, sigorta işlemini yaptıran kişinin aracını karşı karşıya kalabileceği herhangi bir olumsuz durum sonucunda zararlarının karşılanmasını sağlamaktadır.

Eğer motorlu kara taşıtınız sizin iradeniz dışında herhangi bir hasara uğrarsa, yanarsa ya da çalınırsa kasko sigortası sayesinde sigortalı aracın sahibine tazminat ödemesi sağlanır. Kasko sigortası karşı aracın hasarını değil, sadece sigortalı araca ait olan hasarları teminat altına almaktadır. Kasko sigortasının temel amacı ise, aracına sigorta işlemini yaptıran kişinin karşı karşıya kalabileceği zararları tazmin etmektir. Peki, kasko sigortasını neden yaptırmanız gerekiyor? Sahip olduğunuz aracınızı hem çevresel risklerden korumak hem de trafikte karşı karşıya kalınabilecek risklerden korumak adını ilk olarak zorunlu trafik sigortasını daha sonra ise kasko sigortasını yaptırmanız gerekir. Türkiye’de trafik sigortası her araç sahibinin trafiğe çıkmadan önce mutlaka yaptırması gereken zorunlu bir sigorta türüdür. Kişisel tercihe kalan kasko sigortası ise size çok daha büyük avantajlar sağlayacaktır ve herhangi bir kaza durumunda kasko sigortası sizin yaşayacağınız maddi yükü hafifletmeyi başaracaktır. Kasko sigortası yaptırarak ilk olarak kaza anında kendi risklerinizi güven altına almış olacaksınız ve kasko poliçeniz size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Eğer kaskonuzu yaptırdıktan sonra sizin dışınızda bir durum gelişiyor ise ve bu durum aracınıza zarar veriyor ise tam zararları kasko sigortanız üstlenecektir ve sizi koruma altına alacaktır.

En uygun kasko hesaplama sizlerin araştırması ve ilgili acentanın vereceği tekliflere bağlı olmaktadır.

Kasko ve Trafik Teklifi

Numaranızı, lütfen başında 0 (sıfır) olmadan giriniz.

(Şahıs için başvurularda gereklidir.)
RUHSAT BELGENİZ HENÜZ ÇIKMADIYSA NOTER TARAFINDAN VERİLEN GEÇİCİ TESCİL BELGESİNDEKİ NUMARANIZI GİRİNİZ.
Sending

Comments are closed.